Kalmar Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, röllakan, 1900-tal, 243 x78.
1362002. MATTA, röllakan, 1900-tal, 243 x78.
grön
243 x78 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
grön
243 x78 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
278