ULF ONSBERG. Badhytter i Falsterbo. Olja på duk. Signerad Onsberg.

136187. ULF ONSBERG. Badhytter i Falsterbo. Olja på duk. Signerad Onsberg.

82x97 cm.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

82x97 cm.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Antal besök: 2 911