MODELLSEGELBÅT, trä, 1900-tal.

1361849. MODELLSEGELBÅT, trä, 1900-tal.

Bredd 120 cm, höjd 165 cm.

Sprickor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 120 cm, höjd 165 cm.

Sprickor och slitage.

Antal besök: 690