BORDSLAMPOR, 4 st samt VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-tal.

13617. BORDSLAMPOR, 4 st samt VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-tal.

Bordslampor, 1 par samt 2 st, högsta höjd ca 46 cm.
Vägglampetter 1 par med glaskupor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 798