KÖKSSOFFA, furu 1900-tal.

KÖKSSOFFA, furu 1900-tal.
1361337. KÖKSSOFFA, furu 1900-tal.

Längd ca 202 cm ,höjd 88cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 202 cm ,höjd 88cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 227