LOCKURNA, porslin, Kina, Kanton, 1900-tal.

136117. LOCKURNA, porslin, Kina, Kanton, 1900-tal.

Polykrom dekor av figurscener. Höjd 67 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 257