Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
MONA HUSS WALLIN. "Grannens äppelträd" Färglitografi, signerad och numrerad 9/450, daterad -78.
1361101. MONA HUSS WALLIN. "Grannens äppelträd" Färglitografi, signerad och numrerad 9/450, daterad -78.
Ca 60x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 60x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 160