SKOLBÄNKAR med STOLAR, 7 delar, 1900-tal.

1360976. SKOLBÄNKAR med STOLAR, 7 delar, 1900-tal.

Skolbänk med fast stol, höjd 86, längd 88 cm.
Skolbänk med lutande skiva, höjd 70, längd 55 cm.
2 skolbänkar med perstorpsskiva, ställbar höjd.
3 stolar för skolbänk i olika utförande/modeller.

Slitage, skador, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 776