SKÅP, trä, 1800-tal.

SKÅP, trä, 1800-tal.
1360425. SKÅP, trä, 1800-tal.

höjd.

ålders- och bruksslitage, slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1360425. SKÅP, trä, 1800-tal.

höjd.

Nycklar saknas.

Antal besök: 737