SKÅP, trä, 1800-tal.

SKÅP, trä, 1800-tal.
1360404. SKÅP, trä, 1800-tal.

höjd 126 cm, bredd 130 cm, djup 43 cm.

ålders- och bruksslitage, slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
1360404. SKÅP, trä, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 569