Parti 1950-60-tal 4 delar.

Parti 1950-60-tal 4 delar.
136010. Parti 1950-60-tal 4 delar.

TV-kanna med flätning,Arabiaburk,UE-fat samt krus Rörstrand.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 584