BORD, Kina, 1800/1900-tal.

BORD, Kina, 1800/1900-tal.
135995. BORD, Kina, 1800/1900-tal.

Ädelträ. Diam 57, höjd 79 cm.

Sprickor, fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ädelträ. Diam 57, höjd 79 cm.

Antal besök: 1 115