CESC (FRANCESC VILA I RUFAS). Utan titel.

1359918. CESC (FRANCESC VILA I RUFAS). Utan titel.

Marker- och akvarellteckning och collage på kartong
Signerad. Gjord runt 1985
50 x 30,5 cm.

Smärre fläckar. Lim på de övre och nedre marginalerna.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Gjord runt 1985
50 x 30,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 835