FARTYGSMODELL, med ångmaskin, 1900-talet början.

135985. FARTYGSMODELL, med ångmaskin, 1900-talet början.

Med Ångmaskin, skrov huggen i ett stycke.
Längd 120 cm Höjd 68 cm
Medföljer transportlåda i trä.

Bruksslitage, ej genomgången, enligt uppgift fungerande maskin, behöver kompletteras med rör.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120 cm Höjd 68 cm

Antal besök: 1 730