JUSSI MÄNTYNEN. Skulptur, gips, signerad, daterad 1947.

13596. JUSSI MÄNTYNEN. Skulptur, gips, signerad, daterad 1947.

Höjd ca 43 cm.

Hårsprickor. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 43 cm.

Hårsprickor. Nagg.

Antal besök: 1 288