1359657. FOLKE PERSSON. "Skatträsk, Lappland". Blandteknik, signerad och daterad 1928.

30 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Persson (1905–1964)

30 x 23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Persson (1905–1964)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 22 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
22 EUR
Danmark, Finland
27 EUR
31 EUR
Bulgarien, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern
37 EUR
Frankrike, Grekland, Irland, Italien, Kanarieöarna, Monaco, Portugal, Spanien
38 EUR
Cypern, Gibraltar, Island, Kanada, Liechtenstein, Malta, Norge, Schweiz, USA
46 EUR
66 EUR
72 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg C
Föremålsnr
1359657

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 169