KOFFERT, tidigt 1900-tal.

KOFFERT, tidigt 1900-tal.
135964. KOFFERT, tidigt 1900-tal.

höjd 56, längd 82, bredd 50 cm.

bruksslitage samt lås sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage samt lås sönder.

Antal besök: 702