EGON MÖLLER NIELSEN. Träsnitt.

1359325. EGON MÖLLER NIELSEN. Träsnitt.

Surrealistisk komposition. Signerad samt daterad -42. 23x23 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 474