LOCKURNA, porslin, Imari, Japan.

135891. LOCKURNA, porslin, Imari, Japan.

Blåvitt gods med orange blomsterdekor. Förgyllda detaljer.
Höjd 17 cm.

Lock med nagg. Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 886