VASER, 3 st, Upsala Ekeby, Hjördis Oldfors, Bo Fajans, "Pierrot" 1900-talets andra hälft.

135862. VASER, 3 st, Upsala Ekeby, Hjördis Oldfors, Bo Fajans, "Pierrot" 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 392