KAFFEBEHÅLLARE med hänklar, koppar, mässingskran, C.J. Winlöf, Sundsvall.

135859. KAFFEBEHÅLLARE med hänklar, koppar, mässingskran, C.J. Winlöf, Sundsvall.

Höjd 46 cm. Ca 20 l.

Slitage. Bucklor. Repor. Spår av tidigare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm. Ca 20 l.

Antal besök: 1 357