135829. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 10 delar, Hillerstorp, 1900-2000-tal.
6 stolar höjd 104 cm, 2 pallar, vagn, bord längd 180+ skiva 50 cm, bredd 110, höjd 71 cm, 2 dynor till pallarna samt 5 stolsdynor.
Slitage, några stolar behöver limmas om, en stol med defekt fällfunktion, rullvagnen ej Hillerstorp.