Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
NILS ASPLUND. Stora skuggan, olja på pannå, signerad och daterad 1900.
135816. NILS ASPLUND. Stora skuggan, olja på pannå, signerad och daterad 1900.
48 x 34 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48 x 34 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 567