POLISBRICKOR 7 st, 1900-tal.

POLISBRICKOR 7 st, 1900-tal.
1357995. POLISBRICKOR 7 st, 1900-tal.

höjd 9 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 9 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 743