ÄGG, 3 st, John Andersson, Höganäs, signerade.

1357950. ÄGG, 3 st, John Andersson, Höganäs, signerade.

Höjd 4 - 5 cm.

Proveniens dödsboet efter samlarparet Sigvard och Lilly Holmberg, Växjö.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 - 5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 558