STOLAR 2 st, FOTPALL samt TABURETT, 18/1900-tal.

13578. STOLAR 2 st, FOTPALL samt TABURETT, 18/1900-tal.

Taburett längd 66 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taburett längd 66 cm.

Slitage. Skador.

Antal besök: 817