ANDERS BRUNO LILJEFORS. Gouache.

1357431. ANDERS BRUNO LILJEFORS. Gouache.

Abstrakt komposition. Signeard A.B.L samt daterad -63
26x38 cm.

Mindre ytslitage.

Anders Bruno Liljefors (1923–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

26x38 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 067