FLASKA, glas, gravyr 1836.

FLASKA, glas, gravyr 1836.
1357155. FLASKA, glas, gravyr 1836.

Höjd 24 cm.

Proveniens dödsboet efter samlarparet Sigvard och Lilly Holmberg, Växjö.

Bruksslitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Bruksslitage, gravyr.

Antal besök: 1 065