JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. olja på duk, signerad.

1356791. JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. olja på duk, signerad.

Bildyta 50x75 cm.

Johan Ossian-Andersson (1889–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50x75 cm.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 382