DOCKOR, 2 st, troll, Greta Nygren Hedquist.

1356683. DOCKOR, 2 st, troll, Greta Nygren Hedquist.

Höjd 34 och 37 cm.

Proveniens dödsboet efter samlarparet Sigvard och Lilly Holmberg, Växjö.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 och 37 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 383