VAS, Per Sundberg, Orrefors, 1998.

1356357. VAS, Per Sundberg, Orrefors, 1998.

Signerad Orrefors 100 år, Expo 5050-13100, daterad 1998.
Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 676