ANDERS ZORN. litografiska tryck, 2 st, signerade och daterade i plåten.
135633. ANDERS ZORN. litografiska tryck, 2 st, signerade och daterade i plåten.
Byspelman, troligen Zorn, 14x10,5 cm.
Porträtt Grover Cleveland (amerikansk politiker), signerad Zorn i trycket och daterad 1899 i trycket, 21x16,5 cm.