BRUNO BRUNI. Kvinna mot blått. Grafiskt blad. Signerad och numrerad 4395/10000.

135595. BRUNO BRUNI. Kvinna mot blått. Grafiskt blad. Signerad och numrerad 4395/10000.

Bildyta 41 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 41 x 29 cm.

Antal besök: 975