Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, porslin, Ernst Wenck, Rosenthal, 1900-talets mitt.
135588. FIGURIN, porslin, Ernst Wenck, Rosenthal, 1900-talets mitt.
Höjd 18 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18 cm.
Smärre slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 150