Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, med fem ljuspunkter, 1900-tal.
13558. TAKLAMPA, med fem ljuspunkter, 1900-tal.
Metall och glas. Höjd 60 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Metall och glas. Höjd 60 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
637