RYSKA LACKMÅLNING FÖRSTORINGSGLAS MÅLNING.

1355539. RYSKA LACKMÅLNING FÖRSTORINGSGLAS MÅLNING.

Rysk lackmålningslåda, signerad & daterad av Xolui W. Malkow, kontrast mellan svart lack på utsidan och ljusröd färg på insidan, mått: 9 x 6 x 2,6 cm.

Tecken på ålder & använda sig av, se bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 364