BESTICKSSCHATULL, på bensställning, Engelsk stil, 1900-tal.

13552. BESTICKSSCHATULL, på bensställning, Engelsk stil, 1900-tal.

Mahogny, svängda ben, längd 58, bredd 38, höjd 97 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 690