FISKERULLAR 2 st, Amassadeur och DAM, 1900-tal.

135516. FISKERULLAR 2 st, Amassadeur och DAM, 1900-tal.

Haspel samt multiplikator.

Slitage, Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Haspel samt multiplikator.

Slitage, Repor.

Antal besök: 765