Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR 1 par, nyrenässans, sent 1800-tal.
1355079. STOLAR 1 par, nyrenässans, sent 1800-tal.
höjd 90 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 90 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
310