ARMBANDSUR, 2 st, Moretime, automatic, quartz, 1900-talets andra hälft.

1354753. ARMBANDSUR, 2 st, Moretime, automatic, quartz, 1900-talets andra hälft.

Boetterna: automatic 40 x 35 mm, quartz diameter 35 mm

Proveniens: "Ett samlarhem från Vetlanda".

Smärre märken, repor på glasen. Automatic fungerar, quartz med tomt batteri.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 813