PISTOL, 1800-tal.

PISTOL, 1800-tal.
1354747. PISTOL, 1800-tal.

Längd 36 cm
mynningsladdad modell.

Rost. Smuts. Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1354747. PISTOL, 1800-tal.

Längd 36 cm
mynningsladdad modell.

Antal besök: 2 693