Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
SIRI SCHOTTE. Motiv med Varbergs Fästning. Olja på duk. Signerad.
135468. SIRI SCHOTTE. Motiv med Varbergs Fästning. Olja på duk. Signerad.
45 x 81 cm.
Oramad. Krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 81 cm.
Oramad. Krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
1 116