FÅTÖLJER 1 par, trä/textil, 1900-tal.

1354563. FÅTÖLJER 1 par, trä/textil, 1900-tal.

höjd 90 cm, bredd 91 cm, djup 75 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 409