ARNE WILLNERS. Tuschlavering.

ARNE WILLNERS. Tuschlavering.
1354535. ARNE WILLNERS. Tuschlavering.

Komposition med vas och skål. Signerad. 36x22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 736