KARMFÅTÖLJER, 1 par, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

135426. KARMFÅTÖLJER, 1 par, gustaviansk stil, 1900/2000-tal.

Rottingsits samt rygg. Plymå med plyschklädsel.

Bruksslitage, sprickor på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 127