IVAN CONSTANTIN. 2 st. Landskap samt porträtt. Olja på duk. Signerade.

135396. IVAN CONSTANTIN. 2 st. Landskap samt porträtt. Olja på duk. Signerade.

Den största 46x65 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Den största 46x65 cm.

Slitage.

Antal besök: 650