DAMEJEANNER samt FLASKA, 4 st, 1900-tal.

1353871. DAMEJEANNER samt FLASKA, 4 st, 1900-tal.

5-25 liter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5-25 liter.

Bruksslitage.

Antal besök: 693