PER OLOF ULTVEDT. Komposition, färglitografi, signerad samt numrerad HC XXIII/XXX.

135377. PER OLOF ULTVEDT. Komposition, färglitografi, signerad samt numrerad HC XXIII/XXX.

Motiv ca 26,5 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 26,5 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 612