TAKROSETT, gips, 1800/1900-tal.

1353700. TAKROSETT, gips, 1800/1900-tal.

Diameter 42 cm.

Proveniens: "Ett samlarhem från Vetlanda".

Åldersslitage
Nagg, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 42 cm.

Åldersslitage
Nagg, märken.

Antal besök: 819