UGNSLUCKA, järn, Söderfors Bruk, 1800-tal.

1353574. UGNSLUCKA, järn, Söderfors Bruk, 1800-tal.

höjd 29 cm, bredd 60 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 29 cm, bredd 60 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 1 020